top of page

Enpara.com, yeni reklam filmini yayınladı


Türkiye’nin ilk şubesiz dijital bankacılık uygulaması Enpara.com’un, yeni reklam filmi yayınlandı. Müşterilerinin Enpara.com’a olan sevgilerini mitolojide aşkın ve sevginin temsili olan Eros’un gözünden anlatan reklam filmi; Eros’un, kalbinde Enpara.com olan insanlara ok atmasını ancak oklarının bir türlü işlememesini eğlenceli bir dille anlatıyor.


İşlemeyen okların sebebinin Enpara.com’a olan sevgi olduğunu fark eden Eros’un “Banka sevilir mi ya?” sorusu ile kampanyanın içgörüsü aktarılırken Enpara.com’un bu soruya verdiği cevaplar markanın faydalarını vurguluyor.


Ayrıca Enpara.com, Eros karakterini canlandıran Eser Yenenler ile uzun soluklu bir proje yolculuğuna çıktığını, filmin sonunda yer alan “Ok yaydan çıktı, görüşeceğiz Enpara” repliğiyle duyuruyor.Künye:

Reklam: Enpara.com Eros Reklam Kampanyası – ‘’Banka sevilir mi ya?’’ Reklamveren: Enpara.com Reklam Ajansı: Rabarba Reklamveren Yetkilisi: Ayşegül Sınar, Şafak Ertemiz, Can Bilgehan, Kardelen Anıl, Cem Orak Yönetici Kreatif Direktör: Pemra Ataç Açıktan Kreatif Direktör: Volkan Yanık Kreatif Grup Liderleri: Ebru Karaman, Ali Yiğit Gümüş Kreatif Ekip: Nurgül İletir Türkeş, Göknil Kenar, Besime Duman, Alican Kılıçoğlu

Strateji: Oğuz Savaşan Müşteri İlişkileri: Nihan Şimşek, Sezin Kenangil

Prodüksiyon: Berrak Damla Olgun Medya Planlama/Satınalma: People Initiative Yapımevi: Yapar İstanbul

Yönetmen: Sedat Dündar, Umut Dizdar Yapımcı: Mert Turan, Neslihan Altıntaş, Orçun Aslan

Editör: Turan Onur

Vfx süpervizör : Burak Doğan, Volkan Filiz

Color : Ercan Küçük Müzik: Nilinişleri Mecra: TV, dijital, OOHbottom of page