top of page

Employer Brand Summit 11. kez düzenlenecekTürkiye’nin Uluslararası İşveren Markası Zirvesi “Employer Brand Summit”, iş ve kariyer dünyasının ünlü isimlerini konuk ettiği programıyla başlıyor. İş yaşamında deneyime odaklanarak bu yıl “FutureXperience” temasıyla düzenlenecek olan Zirveye, İşveren Markası kavramının yaratıcısı Simon Barrow da katılacak.


On birincisi gerçekleştirilecek olan zirvede, yaşanan tecrübelerin geleceği şekillendireceğinden hareketle, çalışan deneyiminin güncel örneklerinden yeni deneyimlerin tasarlanmasına kadar pek çok farklı başlıkta kariyer yolculuğunun bugünü ve  geleceği konuşulacak.


Türkiye’nin en başarılı işveren markaları açıklanacak

Türkiye’nin önde gelen markalarının CEO, CHRO ve Direktörlerinin şirketlerinde uyguladıkları İK süreçlerini anlatacakları Zirvede, farklı çalışan deneyimi uygulamaları, daha yenilikçi, verimli ve sürdürülebilir deneyimler yaratma, liderlik ve işveren markasında geleceğe yön verecek trendler tartışılacak. Sunuculuğunu Sevinç Satıroğlu’nun yapacağı programda Zirve temasına uygun olarak iş süreçlerinin modellendiği farklı deneyim alanları da yer alacak. Zirvede ayrıca Türkiye’nin en başarılı işveren markalarının belirlendiği “En Gözde Şirketler 2024” araştırmasının sonuçları da açıklanarak dereceye giren kuruluşlara ödülleri verilecek.    

Comments


bottom of page