top of page

Ediz Köklü, İşbir Holding'in yeni CEO'su oldu


İşbir Sentetik, İşbir Sünger, İşbir Yatak, İşbir Ziraat, Ergo Yatak ve İşbir Yay olmak üzere faaliyet gösteren İşbir Holding’e yeni CEO olarak Ediz Köklü atandı. Uzun yıllar global şirketlerde üst düzey pozisyonlarda görev alan Köklü, özel sektörde edindiği yaklaşık 30 yıllık tecrübesi ile İşbir Holding’de yeni başarılara imza atacak.


İnovasyona dayalı üretim felsefesi, yüksek katma değerli ürünleri ile sektörde birçok ilke imza atan İşbir Holding’e CEO olarak atanmaktan mutluluk duyduğunu belirten Ediz Köklü, “İşbir Holding kuruluşundan bu yana başarıya ve büyümeye odaklanmış bir şirket. Yıllar önce birlik ruhu ile kurulmuş bir şirkette CEO olarak görev almak benim için de gurur verici. Büyük bir sorumluluğu devralmanın bilinci ile yolumuza yeni başarılar ekleyerek devam edeceğiz. İşbir Holding’in sektördeki gücünü ve global vizyonunu daha ileri taşımak için büyük adımlar atacağız. Üretim, fabrika, mağaza yapılanması ve AR-GE gibi birçok alanda yapacağımız yatırımlarla yurt içi ve yurt dışında büyüme hızımızı her geçen gün artırarak, pazardaki rekabet gücümüzü en üst seviyeye çıkaracağız. Katma değeri yüksek, kullanıcı odaklı, çevreci ve sürdürülebilir ürünler geliştirerek özellikle yeni nesil kullanıcılara ulaşmak ve geleceğe bugünden yatırım yapmak için teknolojiyi yakından takip etmeyi sürdüreceğiz. İnovatif tasarımlarla geleceğin trendlerine yön verirken; üretimden yönetime, tasarımdan satış ve satış sonrası hizmetlere kadar her alanda inovasyonu odağımıza koyacağız. Tüm bu adımları atarken en değerli varlığımız olan insan kaynağımızı daha da geliştirerek, onları dinleyerek ve katkılarını artırmak için önlerindeki engelleri kaldırarak hep birlikte başarıya ulaşacağız. Dünyada sürekli büyüyen bu sektörlerde büyümek ve yeni coğrafyalarda yer almak için daha çok yolumuz var.” dedi.


İşbir Holding 5000’i aşkın çalışanıyla faaliyet gösteriyor

1968 yılında Türk işçilerin kurduğu İşbir Holding; İşbir Sentetik, İşbir Sünger, İşbir Yatak, İşbir Ziraat, Ergo Yatak, İşbir Yay, İşbir Online olmak üzere çeşitli sektörlerde faaliyet gösteriyor. 5000’i aşkın çalışanıyla toplam 300 bin metrekare kapalı alanda üretim, satış ve dağıtımını sürdürüyor. Türkiye’de ve dünyada katma değer yaratan konumuyla İşbir Holding; Ankara, Balıkesir, İzmir, Çankırı ve Hindistan’da bulunan fabrikalarında üretim gerçekleştiriyor.

Comments


bottom of page