top of page

Dreame, akıllı ev aletleri ile Türkiye pazarına giriş yaptı


Dünyanın yenilikçi tüketici elektroniği şirketlerinden Dreame Technology, ev ve saç temizliğine yönelik yüksek teknolojili ürünlerini artık Türkiye pazarında da satışa sunmaya başladı. Dreame, 15 Kasım Salı günü The Ritz Carlton'da gerçekleştirdiği basın toplantısında Türkiye'de satışa sulunan yeni ürünlerini tanıttı.


Lansmanda, temizlik robotu DreameBot L20 Ultra, yeni nesil süpürge modelleri Dreame R20 ve Dreame H12 Dual, Dreame Hair Glory adlı saç kurutma makinesini deneyimledik; 2024 ilkbaharında satışa sunulması planlanan robot köpek DreameDog'un ise dansını izledik.

Dreame Türkiye Ülke Müdürü Engin Cesurer, konuyla ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi: "Tüketici elektroniğini alanında dünyadaki önemli markalardan biri olarak ürünlerimizi Türkiye’deki kullanıcılarımızla buluşturacağımız için çok mutluyuz. Dreame Technology olarak kullanıcılarımızın yaşamlarını kolaylaştırmak, yüksek teknoloji ile hayatlarına değer katmak en önemli önceliğimiz. Piyasaya sunacağımız ürünlerimizin kısa vadede Türkiye'de çok sevileceğine inanıyoruz."

Bugüne kadar 150'den fazla patente imza atan Dreame Technology'nin Türkiye'de satışa sunduğu ürünler:

DreameBot L20 Ultra

Kullanıcıya ihtiyaç duymadan kendi başına tam 75 gün boyunca temizlik yapabilen DreameBot L20 Ultra, toz haznesini otomatik olarak boşaltıyor, paspaslarını temizleyip kurutuyor, su ve solüsyonları bağımsız olarak dolduruyor. 150 dakikalık ultra uzun pil ömrüne sahip DreameBot L20 Ultra, sektördeki ilk yapay zekâ tabanlı MopExtend™ teknolojisiyle paspaslarını otomatik olarak hareket ettirerek ulaşılması zor köşe ve pervazları derinlemesine temizliyor.


Dreame R20

Zemin türünü algılayarak uygun temizlik moduna geçen Dreame R20, mavi ışıklı LED Optik teknolojisiyle loş bölgelerdeki kirlerin fark edilmesini kolaylaştırıyor. Yüksek hızlı fırçasız motoru, yüzde 99,9'luk toz filtreleme oranı ve özel aparatlarıyla Dreame R20 kumaş kaplı mobilyalar ve ulaşılması zor bölgelerdeki tüy ve kırıntıları temizleyerek herkes için hijyenik yaşam alanları vadediyor.


Dreame H12 Dual

Dreame H12 Dual kısa süre içinde kablosuz dikey süpürge ya da el süpürgesine dönüşerek ıslak ve kuru zeminlerin etkili şekilde temizlenmesini sağlıyor. Fırçalarını otomatik olarak hareket ettirerek köşe ve kenarlarda uçtan uca temizlik sağlayan Dreame H12 Dual, temizlik sonrasında fırça ile toz haznesini su ve deterjanla yıkayıp kurutarak ev sakinlerinin işini kolaylaştırıyor.


Dreame Hair Glory

Dreame Hair Glory, yüksek hava akışı sağlayan motoruyla ıslak saçların kolayca ayrışmasını ve yalnızca iki dakika gibi kısa bir sürede kurutulmasını sağlıyor. LED göstergeleri, dört farklı sıcaklık ve iki hız ayarı bulanan Dreame Hair Glory, negatif iyon teknolojisiyle elektriklenmeyi bir önceki modele göre 30 kata kadar azaltarak saçlara parlak ve sağlıklı bir görünüm kazandırıyor.


Akıllı robot köpek: DreameDog

Dreame Technology'nin lansmanda sergilediği bir diğer ürün ise sektörün baş-vücut koordinasyonuna sahip ilk dört ayaklı biyonik robotu olan akıllı robot köpek DreameDog. Sahibinin ihtiyaçlarını anlayıp sesli iletişim kurabilen, dokunuşlara tepki verebilen, insan hareketlerini taklit edip oyun oynayabilen bu akıllı robot köpek, bulunduğu ortamın haritasını çıkarıp devriye gezebiliyor.

Comments


bottom of page