top of page

Doruk Un, Doruk Akademi’yi kurduDoruk Un, geleneksel bir sektör olan un sektöründe yenilikçi iş yapma şekilleri, inovasyon odaklı fikir ve ürünleriyle fark yaratmaya devam ediyor. Doruk Un, sektöre yön verecek, vizyonu ve gelecek inancı geniş bir ekip yaratabilmek amacıyla Doruk Akademi’yi kurdu.


Doruk Akademi ‘İş Hayatında Hayal Kurmak’ başlığıyla gerçekleştirilen ikinci buluşmada, ünlü müzisyen Can Gox’u ağırladı. İş hayatına Doruk Un’da başlayan ve uzun yıllar boyunca Doruk Un’da İdari İşler Müdürü olarak çalışan Can Gox, eski iş arkadaşları ile iş ve müzik yaşamı hakkında güzel bir sohbet gerçekleştirdi. Etkinlik sonrasında katılımcılarla keyifli anlar geçiren ve sevilen şarkılarından seslendiren Can Gox’a Doruk Un CEO’su ve Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel Erbap tarafından plaket takdim edildi.


Doruk Un, ‘Doruk Akademi’ ile mesleki uzmanlık ve çalışan motivasyonuna odaklanıyor

Kurumsallaşma yolunda her departmanın iş yapma süreçlerini değerlendirip, sürdürülebilir ve sistemli bir şekilde çalışmaya başlaması için stratejik planlar geliştiren Doruk Un, eğitim programları kapsamında bugüne kadar 100’den fazla çalışanına eğitim verdi. Eğitimlerle, çalışanların bu değerlendirme sürecine yönelik adımlar atması ve şirketin kurumsallaşma kapsamında bir değişim süreci içinde olduğunun fark edilmesi hedefleniyor.


Doruk Akademi’de ilk eğitim “Değişimi Yönetmek” başlığıyla gerçekleşirken, ikinci eğitimin konusu ‘İş Hayatında Hayal Kurmak’ oldu. Doruk Un Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Gürsel Erbap, Doruk Akademi’de gerçekleşecek mesleki uzmanlık eğitimleri, kanaat önderi ve ünlü isimlerle söyleşiler vb. içeriklerle çalışanların günlük iş rutininden bir nebze olsun uzaklaşmasını, aynı zamanda kendi kişisel gelişim ve değişimine odaklanmasına olanak sağlamayı hedeflediklerini belirtti. Eğitimde, Doruk Un Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Ozan Türk, iş yaşamında hayal kurmanın nelere etki ettiğini ve hayallerle başarı arasındaki bağı anlatan bir sunum gerçekleştirdi.  

Comments


bottom of page