top of page

Doğtaş, yurt dışındaki 59. mağazasını Mauritius Adası’nda açtı


Doğtaş, geçtiğimiz günlerde yurt dışındaki 59. mağazasını açtı. Hint okyanusunda, Madagaskar’ın doğu kısmında bulunan Mauritius Adası’nda yapılan görkemli açılış ile Doğtaş yeni mağazasını hayata geçirdi.


Yurt dışı yatırımlarıyla Hint Okyanusu’nu aşan Doğtaş, yeni mağazasını Mauritius Adası’nda açtı. New York, Londra, Paris, Lyon, Berlin, Viyana, Lozan gibi dünya şehirlerden Afrika ve Türki Cumhuriyetlere kadar onlarca ülkede mağazası bulunan Türkiye’nin global mobilya markası Doğtaş eşsiz tasarımlarını dünyanın her noktasına taşımaya devam ediyor.

7 Temmuz’da açılışı gerçekleşen Mağaza, Mauritius Ada’sının en yoğun alışveriş konumlarından biri olan Tribeca Avm içerisinde bulunuyor.

Toplam 1000 m2’lik tek katlı bir alanda hizmet verecek olan Doğtaş, tarz ve uyumun bir arada sunulduğu modern, şık ve fonksiyonel tasarımlarını yeni müşterileriyle buluşturdu.


"Küresel bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz"

Açılışta konuşan Doğtaş Ceo’su Mustafa Karamemis şunları söyledi. Doğanlar Mobilya Grubu’nun lokomotif markası Doğtaş, küresel bir marka olma yolunda attığı emin adımlarla ilerliyor, bugün Türkiye’nin yanı sıra New York, Londra, Paris, Lyon, Berlin, Viyana, Lozan gibi dünyanın önde gelen şehirlerinde mobilya sektörüne yön veren, trend belirleyen değerli bir konuma sahip. Bugün Doğtaş markamızla 40 ülkeye ihracat yapıyoruz. ABD, Pakistan, Avrupa pazarında bazı noktalar, Afrika ve İngiltere son 3 yılda girdiğimiz pazarlar. Doğtaş kalitesini pek çok farklı ülke tüketicisiyle buluşturma, müşterilerin beğenilerine paralel olarak yaygınlaştırma arzumuz artarak devam ediyor. Bugün Mauritius mağazamızla, Doğtaş’ın tarz ve uyumun bir arada sunulduğu modern, şık ve fonksiyonel tasarımlarını yeni müşterilerle buluşturmanın heyecanını yaşıyoruz’’


Opmerkingen


bottom of page