top of page

Doğtaş, patili dostlarımızın yanında


Sosyal sorumluluk bilinciyle hareket eden Doğtaş, sokak hayvanlarının mama ve barınma gibi temel ihtiyaçlarını karşılamak için de çalışmalarını yürütüyor. Misafir Pati projesi kapsamında mağazalarını patili dostlarımıza yuva yapan Doğtaş, "Pati Sigortası" kampanyası ile de sahiplenilmelerini teşvik ediyor. Ayrıca geliştirdiği pati dostu kumaş ile de evlerde patili dostların bakımına destek oluyor.


Her mağazada misafir pati kulübesi

“Misafir Pati” projesi kapsamında üretilen kulübeler, kedi ve köpeklerin güvenli bir ortamda yaşamalarını desteklemek için Doğtaş mağazalarında konumlandırılıyor. Doğtaş, sokak hayvanlarına sahip çıkılması konusunda daha fazla insana ulaşmak ve duyarlılığı artırmak adına #MisafirPati hashtag’iyle sosyal medyada da farkındalık yaratmayı amaçlıyor. Birçok ünlü ismin yanı sıra duyarlı hayvanseverler tarafından Doğtaş’ın başlatmış olduğu bu hareket oldukça ilgi görüyor.Patili dostlara özel kumaşlar

Doğtaş, evcil hayvanların aileleri için ne kadar önemli olduğunun bilinciyle geliştirdiği pati dostu kumaşı ile de pati çizilmelerine ve yırtılmalarına dayanıklılık sağlarken Easy Clean kumaş ile de hem pati çizilmelerine hem de lekelere dayanıklı, hızlı ve kolay bir şekilde temizlenme olanağı sunuyor.


Pati sigortası sahiplenmeye teşvik ediyor

Üretimdeki hassasiyetini sokak hayvanı sahiplenmeye teşvikte de sürdüren Doğtaş, "Pati Sigortası" garantisi ile herhangi bir barınaktan hayvan sahiplenen ve bunu belgeleyenlere de yılda 1 defa mobilyasını değiştirme olanağı tanıyor. Geliştirdiği kampanyalar ve projelerle Doğtaş hem patili dostlarımıza sahip çıkıyor hem de hayvan sahiplerinin kalbinde taht kuruyor.


Comments


bottom of page