top of page

Doğan Holding, Cumhuriyet’in 100. yılına özel filmini yayınladı


Doğan Holding, Mustafa Kemal Atatürk’ün “Hayal ettim, hayalimin önündeki manileri tespit ettim ve hayalim gerçekleşti” sözünden ilham aldığı Cumhuriyet’in 100. yıl filmini, yapay zeka teknolojisini kullanarak hazırladı. Gençlerin gelecek hayalleri yapay zeka desteğiyle canlandırıldı.


Yeni yüzyıl hayallerini yapay zeka çizdi

Doğan Holding, 2016 yılından beri ‘Ortak Değerler Hareketi’ projesiyle değerlerimizin birleştirici gücüne dikkat çekiyor. Bu filmde de en önemli ortak hayalimizin ve değerimizin cumhuriyet olduğuna, gelecek yüzyılı gençlerle birlikte hayal etmenin önemine vurgu yapıyor. Cumhuriyet’in 100.yılı için hazırlanan reklam filmi, “Yeni yüzyılda nasıl bir Cumhuriyet hayal rdiyorsun? sorusuyla farklı yaş grubu ve gelecek hayali kuran kişileri ortak bir hayalde buluşturuyor. Daha iyi bir gelecek mesajı veren filmde gelecek hayalleri yapay zeka tarafından canlandırılıyor.


Reklam filminde aynı zamanda Cumhuriyetimizin Mustafa Kemal Atatürk ve arkadaşlarının yüzyıl önce gerçeğe dönüşen hayali olduğunun altını çizen Doğan Holding, “Biz de onlardan ilham alarak hayalleri gerçeğe dönüştürmek için çalışıyoruz” mesajını paylaşıyor.Künye:

Reklamveren: Doğan Holding

Reklamveren Yetkilisi: Neslihan Sadıkoğlu

Reklam Ajansı: Çözüm

Kreatif Direktör: Tuğrul Mengi

Kreatif Ekip: Tuğrul Mengi, Sude Gültekin

Marka Grup: Aslı Kutay, Revna Tanrıyar, Beyza Atağ

Prodüksiyon: Oktay Nezih Can

Seslendirme: Alper Develioğlu, Ayşe Özdoğan, Ece Özdikici, Öykü Güler, Ziya Durkan, Suha Yıldız

Comentarios


bottom of page