top of page

Demet Özdemir ve Olimpik Boksör Buse Naz ‘Göster Saçlarının Gücünü’ Diyor!


Dünyanın bir numaralı* saç bakım kremi markası Pantene, yeni kampanyasının ilk reklam filmini yayınladı. İlkinde başarılı oyuncu Demet Özdemir ve Olimpik Boksör Buse Naz Çakıroğlu’nun oynadığı film serisi, gücünü saçından alan kadınların hikayelerini izleyicilerle paylaşacak.

Güçlü Kadınlardan İlham Veren Saç Hikayeleri Pantene saçın herkes için farklı anlamlar, farklı hikayeler taşıdığının farkındalığıyla ‘Göster Saçlarının Gücünü’ mottosuyla yepyeni bir kampanyaya imza atıyor. Her geçen gün daha fazla kadının ayna karşısında kendilerini iyi hissetmelerine yardımcı olan Pantene, ‘Göster Saçlarının Gücünü’ kampanyası ile tüm izleyicilere ilham vererek içlerindeki gücü saçları ile keşfetmeye davet ediyor. Kampanya boyunca saçlarını hayatının önemli alanlarına konumlandırmış güçlü kadınlar, Pantene aracılığıyla ilham veren saç hikayelerini paylaşacak. Tüm kadınlara ilham kaynağı olacak kampanyada Pantene, birbirinden güçlü kadınların saç hikayelerini ekrana taşıyacak.

Demet Özdemir ve Buse Naz Çakıroğlu Kamera Karşısında Pantene marka elçisi Demet Özdemir, dünya şampiyonu olimpiyat madalyalı Boksör Buse Naz Çakıroğlu ile birlikte ‘Göster Saçlarının Gücünü’ reklam filmi için kamera karşısına geçti. Başarılı oyuncu Demet Özdemir filmde Pantene ile güçlenen saçlarının kendisini de daha güçlü hissettirdiğini belirterek tüm kadınları içlerindeki gücü keşfetmeye çağırıyor. Saçlarını ring dışında kendini tamamlayan bir aksesuar, ringin içindeyken bir kalkan gibi gördüğünü söyleyen Buse Naz Çakıroğlu ise gücüyle ve başarılarıyla pek çok kadına ilham veriyor. Pantene ürünlerinin içerdiği Pro-V teknolojisi, tüm kadınlara hayallerindeki saça ulaşmalarında yardımcı olarak saçlarındaki gücü ortaya çıkarıyor.

Tüm Kadınlar İçin İlham Kaynağı Saçın yalnızca güzelliğin bir parçası olmadığını anlatmayı hedefleyen reklam filmi serisi, gücünü saçlarından alan kadınların güçlü saç hikayelerini anlatacak. Bazen en önemli aksesuar, bazen engelleri aşmamızı sağlayan bir güç, kimi zaman ise bir kalkan gibi görülen saçların farklı kadınlar için güzelliğin çok daha ötesinde daha derin nasıl anlamlar ifade ettiğini anlatacak olan seri önümüzdeki aylarda sürpriz isimlerin güçlü hikayeleri ile tüm izleyiciler için ilham kaynağı olmaya devam edecek.

Künye: Reklamveren: P&G Pantene Marka Ekibi: Esra Erdoğan, İpek Uğur, Baturay Şahin PR Ajansı: Gravital İletişim Danışmanlığı Reklam Ajansı: Havas İstanbul CCO: Volkan Dalkılıç Kreatif Direktör: Umut Karacaoğlu Yaratıcı Grup Liderleri: Çağatay Can, Ömer Ceran Yaratıcı Ekip: Murat Şentürk, Oğuz Can Arslan, Emrah Yıldırım, Elif Gökkurt, Ozan Yücekuş Grafik Ekibi: Hasan Yıldırım, Canberk Aslanoğlu Strateji: Canan Pehlivanoğlu Prodüksiyon Ekibi: Sıla Salgın, İdil Yalçınöz, Banu İmset Marka Grup Direktörü: Gözde Cumur Malahtari Marka Ekibi: Selen Bekat, Caner Başaran, Bahar Sargın Dijital Kreatif Direktör: Kutsal Bayraktar Dijital Yaratıcı Ekip: Hakan Karakurt, Esin Orhan Dijital Marka Grup Direktörü: Emel Aydınlı Trafik Direktörü: Enhar Giritli Yapım Şirketi: Nexthing Prodüktör: Enis Özkul Yönetmen: Joseph Roman Görüntü Yönetmeni: Frank Tymezuk  Yapım Amiri: Ömer Aktaş  Sanat Yönetmeni: Kerem Bahıt  Müzik: 3K1A Music Post Prodüksiyon: İmaj Offline Editor: Fırat Güler  Online Editor: Sinan Mustafaoğlu  Sound Designer: Erkan Duraklar ve Hasan Şakacı  Colorist: Ahmet Güney  Fotoğraf Yapım Şirketi: 212 Prodüksiyon Fotoğrafçı: Emre Doğru – Can Büyükkalkan Videograf: Ali Ata Tokel * Saç bakım kategorisindeki Nielsen satış bilgilerine dayanan P&G hesaplaması, Mayıs 2018-Nisan 2019

Comments


bottom of page