top of page

Bridgestone’un yeni reklam filmleri yayınlandı


Sabancı Holding ve Bridgestone Corporation iştiraki Brisa’nın, Bridgestone markası, “Kusursuz Performans Senin Elinde” sloganıyla yeni reklam filmlerini yayınladı.

Sürücüler, zorlu yol koşullarında ve yolda herhangi bir engelle karşılaştıklarında aracı kontrol etme içgüdüsü ile direksiyonu daha sıkı kavrarlar. Bridgestone’un yeni reklam filmi ise bu durumlarda Bridgestone markalı lastiklerin sürücüye sağladığı “kusursuz performans”ın altını çiziyor.


Yayınlanan reklam kampanyasında sürücülerin her an karşılaşabileceği gerçek yol hikayelerinden yola çıkılarak, beklenmeyen anlarda bir çocuğun, arabanın veya ormanda bir kurdun bile sürücülerin karşısına çıkabileceği gösterilip, bu durumlarda Bridgestone lastiklerinin verdiği güven “Kusursuz Performans Senin Elinde!” sloganıyla anlatılıyor. Lastik performansının asıl bu noktada önem kazandığına odaklanan filmlerde direksiyona lastik giydirilerek lastiğin önermi vurgulanarak Bridgestone ile yapılan yolculuklarda hakimiyetin sürücüde olduğu, Bridgestone lastiğinin kalite ve kusursuz performans sağladığı izleyiciye aktarılıyor.


Reklam filmini izlemek için: https://youtu.be/TjXo0e_1YeA


Künye:

Marka: Bridgestone

Reklamveren Ekibi: Evren Güzel, Efe Attila, Tuğçe Öge, Ekin Saygın, Can Etelik

Reklam Ajansı: Titrifikir

Kreatif Ekip Lideri: Ali Can Savaş, Tuğçe Kadıoğlu, Tuba Atilla

Kreatif Ekip: Kahraman Özgül, Mavi Öz

Marka Ekibi: Dilek Sezen, Gökçe Er

Stratejik Planlama Ekibi: Kerem Sabuncu, Aytuğ Ateş, Buselen Tuğrul

Ajans Prodüktörü: Onur Mis, Tümce Yağcı

Prodüksiyon Şirketi: Depo

Yönetmen: Thor

Comments


bottom of page