top of page

Brandmap FORUM'u Prof. Dr. Uğur Batı'nın sunumu ile gerçekleştirdik
Dergimizin Genel Yayın Yönetmeni Bülent Fidan'ın başkanlığını yürüttüğü Marka Konseyi ve Brandmap Platformu olarak, 14 Haziran'da yazarlarımızdan Prof. Dr. Uğur Batı'nın sunumu ile Brandmap FORUM'u gerçekleştirdik.


Sektörün önemli isimleri ile bir aradayız

Daha önceki Brandmap FORUM buluşmalarımızda Bülent Fidan, İpek Özgüden, Salim Kadıbeşegil gibi önemli isimlerinin sunumlarını dinlemiştik. Brandmap FORUM buluşmalarımızla yıl içerisinde bir araya gelmeye devam edeceğiz.


Brandmap FORUM, dergimizin yazarları başta olmak üzere, Marka Konseyi üyeleri ve özel davet edilen sektör profesyonelleri ile gerçekleştiriliyor. Le Vapeur Magique'in ev sahipliğinde gerçekleşen etkinliğimize Hatay mutfağının lezzetleri de eşlik ediyor.Prof. Dr. Uğur Batı anlattı: "Kim, Neden, Nasıl Karar Veriyor?"

Brandmap FORUM'un konuğu Prof. Dr. Uğur Batı, hayatın her alanında karar verme sürecinde beynimiz bizi nasıl yönlendiriyor, duygularımız ve motivasyonlarımız ne kadar etkili, sistem 1 ve sistem 2 nedir, duygusal ilişkilerden siyasi kararlara, alışverişte ve yüksek ilginlikte insan beyni neleri değerlendiriyor gibi pek çok noktayı değerlendirdi. Konuk katılımcıların sorularını cevaplayan Batı, sunum sonunda konuklarla özel bir oturum da gerçekleştirdi. Prof. Dr. Uğur Batı'nın Brandmap FORUM sunumu yakında Brandmap ve Marka Konseyi sitelerinde video olarak da izlenebilecek.

İlerleyen günlerdeki etkinlerimize katılmak için duyurularımızı takip edebilirsiniz.

Comments


bottom of page