top of page

Boyner, "Art Pieces" projesine The Tab Atelier ile devam ediyorGeçtiğimiz yıl stil ve yaratıcılığı bir arada sunarak ilk sanat koleksiyonu Sneaker Art Pieces’ı hayata geçiren Boyner, bu defa çantaları sanat eserine dönüştüren yedi sanatçı ile eşsiz bir koleksiyona imza attı. Projede yerini alan, yaratıcılıklarıyla dünyayı anlamlı ve ilham verici kılan Aslı Şarman, Bahar Oganer, Eda Çağıl Çağlarırmak, Jülide Zeynep Günce, Mehmet Sinan Kuran, Meral Bilkay ve Yiğit Yazıcı, özgün dokunuşlarını edding kalemleri ile The Tab Atelier Tote Bag’lere yansıttı.


Her biri tuvale dönüşen Tote Bag Art Pieces koleksiyonunda, büyük ve küçük boy olmak üzere toplam 49 adet tasarım çanta Boyner İstinyepark İstanbul ve boyner.com.tr’de çanta tutkunları ile buluşuyor. Proje kapsamında her sanatçının ‘Boyner Art Pieces’ koleksiyonun daimi bir parçası olmak üzere tasarladığı 7 çanta da Boyner İstinyePark İstanbul’un sanat seçkisinde kalıcı şekilde yerini aldı.


“Sanatın evrensel dili ile yeni bir moda deneyimi yarattık”

Sanatın Boyner evreninde her zaman öncelikli bir yeri olduğunu belirten Boyner Büyük Mağazacılık Pazarlama ve Marka Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı Nurçin Koçoğlu, “Geçtiğimiz yıl sneaker ile başladığımız  ‘Boyner Art Pieces’ koleksiyonumuzu bu sene hayata geçirdiğimiz Tote Bag projesiyle büyütmekten son derece memnunuz. Sanat bizim nefesimiz. Aldığımız her nefeste, attığımız her adımda, yaşamla iç içe yeni nesil mağazalarımızda sanata dair izlere rastlamak mümkün. Farklı sanat dallarına ve sanatçıların değerli eserlerine yer verdiğimiz yeni Boyner İstinyePark İstanbul’da bu özel koleksiyona ev sahipliği yapmak bizim için oldukça değerli. The Tab Atelier ve edding iş birliği ile sanatçıların hayal gücünü çantalara yansıttığı “Tote Bag Art Pieces” koleksiyonumuzda sadece 49 adet özel tasarım çanta bulunuyor. Sevgi, diyalog, tanrıça, aile, doğa, umut, aşk, içe dönüş, denge ve birliktelikten ilham alınarak tasarlanan çantaların her biri eşsiz. Sanatın evrensel dili ile yeni bir moda deneyimi yaratmaktan her zaman keyif alıyoruz. Sınırlı sayıda üretimle hayata geçirdiğimiz ‘Art Pieces’ koleksiyonlarımıza yeni temalar eklendikçe biz de sanatın renkli, yaratıcı ve çarpıcı iz düşümlerini yansıtmaya devam edeceğiz.” dedi.

edding Genel Müdürü Yüce Tümer, Boyner ile iş ortaklıklarının günden güne yepyeni sanat projelerine köprü olduğuna değinerek; “Yaratıcı zihinlerin merkezinde dünyaya renklerimizle bakmaya devam ediyoruz. Geçtiğimiz yıl yine farklı disiplinlerden sanatçılarla sneaker’ları renklendirmiştik. Şimdi de çok sevilen bu projemizin ikincisini Tote Bag’lerde hayata geçirdik. Sanatçıların yaratıcılık süreçlerinde hayal güçlerini edding ile yansıtıyor olmaları bizim için büyük bir mutluluk.” dedi.


The Tab Atelier Marka Sahibi ve Genel Müdürü Ezgi Kılıç: “Boyner’in Tote Bag Art Pieces koleksiyonu için “The Tab Atelier”i seçmesinden ve sanat ile iç içe olmaktan dolayı büyük mutluluk duyuyoruz. Renkleri, dokuları ve farklı boyları ile çağdaş yaşama uygun olarak günün farklı zamanları için özel olarak tasarladığımız çantalarımız, bu proje ile eşsiz birer sanat eserine dönüştü. ‘Kendini mutlu et!’ sloganımız bu koleksiyonla daha da güçlendi.” dedi.

.

留言


bottom of page