top of page

Bosch Flex Large Buzdolabının yeni reklam filmi yayınlandı


Bosch Flex Large Buzdolapları, hayal gücünüzü harekete geçiren ve mutfakta yaratıcılığınızı sınırlarını aşmanızı sağlayan bir dünyaya kapı açıyor. Can Bonomo ve Öykü Karayel’in yer aldığı yeni reklam filminde XXL geniş kapasiteli ve sınıfının en düşük enerji tüketimine sahip buzdolaplarında bulunan Duo Cooling teknolojisi iki ayrı hava akımıyla her rafta tazelik sağlıyor. Ayrıca, Flex Mood özelliği ile dondurucu bölmesi tek bir tuşla soğutucu bölmesine dönüştürülebiliyor. Bosch Flex Large buzdolapları, yenilikçi özellikleriyle kullanıcılara kolaylık, enerji tasarrufu ve taze gıdalar sunma konusunda üstün bir deneyim yaratmayı hedefliyor.

Bosch Ev Aletleri’nin yeni Flex Large Serie 8 buzdolaplarının öne çıkan özelliği ise Flex Mood dönüştürülebilir dondurucu bölmesi. Bu özellik sayesinde, buzdolabınızı ihtiyaçlarınıza göre 4 farklı moda ayarlayabilirsiniz. Home Connect uygulaması veya buzdolabının ekranı üzerinden tek tuşla bu geçişi gerçekleştirilebiliyor. Flex Large serisi buzdolapları, kullanıcıların farklı ihtiyaçlarına uyum sağlamak için çeşitli modlar sunar. Tatil Modu, evde olmadığınız zamanlarda enerji tasarrufu için soğutucu bölmesini optimize eder. Ayrıca VitaFresh Plus tazelik çekmeceleri sebze ve meyvelerde 2 kata kadar daha uzun süren tazelik sağlar.

Bosch'un yeni nesil Duo Cooling soğutma teknolojisiyle donatılmış Serie 8 buzdolapları, yüksek enerji verimliliği, esnek kullanım, sessiz çalışma ve uzun süreli tazelik gibi özellikleriyle kullanıcılarını memnun etmeye devam ediyor. Tüm bu yeniliklerle birlikte Bosch, mutfakları daha pratik, verimli ve keyifli hale getirmek için çalışmalarını sürdürüyor.

* Bağımsız araştırma şirketi raporuna göre, kendi genişlik sınıfındaki buzdolaplarıyla kıyaslandığında.

Reklam filmi YouTube linki: https://youtu.be/VdeeG3r0dvg


Künye:

Reklamveren: Bosch Ev Aletleri

Reklamveren Temsilcisi: Özlem Koçdar, Mine Soner Temurtaş, Bahar Ezgi Uysal, Zeynep Begüm Çelik, Merve Taş

Reklam Ajansı: Medina Turgul DDB

Yönetici Kreatif Direktör: Ertuğ Tuğalan

Kreatif Direktör: Hakan Bıçakçı

Head of Art: Selin Saygın Dayıoğlu

Kreatif Grup Lideri: Cihan Metin Üstek

Kreatif Ekip: Gizem Kuşçu, Emine Kartal, Tolga Postacı, Tuba Öztürk, Neslihan Kermen

Marka Ekibi: Emel Cansu Özdemir, Merve Başıbek, Bengü Sarı

Yönetici Strateji Direktörü: Berkant Avcı

Stratejik Planlama Ekibi: Ozan Karaman, Aybüke Uysal, Emine Kara

Yönetici Ajans Prodüktörü: Gülengül Soytürk

Ajans Prodüktörleri: Ümit Bak, Baran Saraç, Zeynep Tanyeli

Yapım Şirketi: Octopus Film

Yönetmenler: Walky Talky

Post Prodüksiyon: ABT

Fotoğraf Şirketi: PPR

Fotoğrafçı: Fırat Meriç

Comments


bottom of page