top of page

BitHero, reklam filmini yayınladı


Türk lirası ile kolayca kripto para alınıp satılabilen yeni bir kripto para borsası olan BitHero, aksiyon dolu ve heyecan verici bir reklam filmiyle tanıtıldı. Hem Türkiye hem de global kripto para sektöründe bir ilki gerçekleştiren BitHero, gerçek bir rodeo arenasında gerçek rodeocularla çekilen özgün bir reklam filmi hazırladı.

 

Çekimler, Brezilya'nın Sao Paulo şehrine 100 km uzaklıkta bulunan Cajamar’daki bir rodeo arenasında gerçekleştirildi. Profesyonel 8 rodeo sporcusu, 10 rodeo boğası ve 10 rodeo eğitmeninin yer aldığı çekimlerde, Türkiye, Brezilya, Arjantin ve İspanya'dan 100'ün üzerinde kişi görev aldı. Tüm arena, BitHero reklamı için bir platoya dönüştürüldü ve hayal gücünü zorlayan bir prodüksiyon ortaya çıkarıldı. Ön hazırlığı bir ay, çekimleri iki gün süren reklam filminde,rodeocular için özel plastik makyajlar uygulandı ve özel kıyafetler tasarlandı. Oyuncu Altuğ Elveriş’in yer aldığı reklam filminin kreatif tarafını Rafineri, prodüksiyon kısmını DCC, yönetmenliğini ise Fatih Kızılgök üstlendi.

 

BitHero reklam filmi, kullanıcıların kripto dünyasının zorluklarını BitHero ile kolaylaştırabileceğinin altını çiziyor. Piyasalar ne kadar hareketli olursa olsun, kriptonun heyecan dolu dünyasında BitHero ile daima hızlı ve güvenli şekilde ayakta kalmanın mümkün olduğu vurgulanıyor.

 

Yeni kullanıcıların rehberi

Kripto dünyasıyla yeni tanışan kullanıcılara rehberlik yapmak ve her an yanlarında olmak, deneyimli kullanıcılara ise güvenilir bir platformda hız kazandırmak için yola çıkan BitHero; BtcTurk'ten teknoloji, müşteri hizmetleri ve altyapı desteği alıyor.

 

 

Künye:

Reklamveren: BitHero

Marka Ekibi: Umut Özgür Yıldız, Mustafa Tekbayrak

Kreatif Ajans: Rafineri

Ajans Ekibi:

CCO: Emre Kaplan

Founding Partner Creative: Ayşe Bali

Vice President: Erbek Onur

Creative Director: Gizem Şengüler

Kreatif Ekip: Utku Akarı, Mert Kalabalık, Sezer Üstüngel

Business Leader: İrem Altuğ

Brand Director: Enver Gülpınar

Brand Manager: Sıla Doğru

Head of Production: Açelya Ülkümen

Senior Producer: Eralp Cankır

Producer: Pırıl Akıncı

Vice President Strategy: Can Çalışkan

Head of Strategic Planning: İpek Kardeşler

Strategic Planner: Emir Baykut

Yapım Şirketi: DCC Film

Yönetmen: BRUTALISM

Görüntü Yönetmeni: Marcos Hastrup

Post Prodüksiyon: ABT İstanbul

Müzik: DCMP.

Yapımcı: Ali Yorgancıoğlu, Ömer Abra

Line Production: Brazil Production Services – BPS

Medya Ajansı: Havas Medya

Comments


bottom of page