top of page

Bilyoner, Türkiye Kaykay Federasyonu'nun ana sponsoru oldu



Sporu ve eğlenceyi buluşturan yenilikçi bir vizyonla hareket eden Bilyoner, sektörel faaliyetlerinin yanı sıra sporun farklı alanlarına verdiği desteklerle de adından söz ettiriyor. Bilyoner, yeni neslin en çok sevdiği sporlardan kaykayın Türkiye'de yaygınlaşıp gelişmesi için çalışmalar yürüten Türkiye Kaykay Federasyonu ile iş birliği yapıyor.


Sencer Kutluğ: “Sporun her rengine destek vererek, kurumların ve sporcuların yanında olmaya devam ediyoruz”

Bilyoner CEO'su Sencer Kutluğ, Türkiye Kaykay Federasyonu ile yapılan iş birliği hakkında şunları söyledi: “Bilyoner olarak, sporun her rengine destek vererek, kurumların ve sporcuların yanında olmaya devam ediyoruz. Amatör sporlara ve sporculara destek vermek de önceliklerimiz arasında yer alıyor. Sektöründe her zaman ilklerin öncüsü olan Bilyoner’in sınır tanımayan girişimci ruhuyla, özgürlüğün ve cesaretin simgesi olan kaykay sporunun temsil ettiği değerlerin birbirini tamamladığını düşünüyoruz. Bu bağlamda Türkiye Kaykay Federasyonu ile iş birliği yaparak güçlerimizi birleştirdiğimiz için son derece mutluyuz ve gururluyuz. Federasyonumuzun değerli çalışmalarıyla ülkemizde gelişen kaykay sporuna biz de Bilyoner olarak elimizden gelen tüm desteği vereceğiz. Bundan sonra da yapacağımız yeni iş birlikleriyle sporun farklı alanlarına katkı sunmayı sürdüreceğiz.”


Metin Ayvazoğlu: “Spor sektörünün en büyük paydaşlarından Bilyoner ile iş birliği yapmaktan dolayı memnuniyet duyuyoruz”

Türkiye Kaykay Federasyonu Başkanı Metin Ayvazoğlu ise şöyle konuştu: “Sporun birleştirici ve iyileştirici özelliklerini merkeze alan, toplumumuzun spora yönelmesi konusunda farkındalık yaratan markalarla iş birliği yapmayı önemsiyoruz. Türkiye’nin bir kaykay ülkesi olması hedefiyle çalışmalarımızı yürütürken, spor sektörünün en büyük paydaşlarından Bilyoner ile iş birliği yapmaktan dolayı memnuniyet duyuyoruz. Bilyoner gibi alanında öncü ve büyük bir markanın kaykay sporuna destek vermesinin, sporcuların motivasyonunu artıracağına inanıyoruz. Bu sponsorluk aynı zamanda yeni nesil bir spor olan kaykayın, teknoloji ve eğlenceyle buluşması açısından da ayrı bir anlam taşıyor.  Gerçekleştirdiğimiz bu iş birliğinin her iki kuruma da hayırlı olmasını, Türkiye'de kaykay sporunun gelişimine katkı sağlamasını diliyoruz.”

Comments


bottom of page