top of page

Beymen Club ve Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi'nden renkli iş birliği


Beymen Club, Türkiye’nin en köklü sanat ve mimarlık eğitimi veren okullarından Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi ile renkli ve ilham veren bir projeye imza attı. Üniversitenin Grafik Tasarım Bölümü öğrencileri, Beymen Club’ın yaratıcı genç yetenekleri destekleyen yeni platformu Fines Art Club için doğadan, özgürlük, uyum, birlik, benzerlik, zıtlık, döngü gibi kavramlardan ilhamla markanın ikonik kazını yeniden yorumladı.


Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Grafik Tasarım Bölümü öğrencileri Aydan Akbay, Aygen İncel Ezgi Ulusoy, Ferhat Akbaba ve Kenan Yiğit’in Dr. Öğr. Üyesi Umut Südüak’ın liderliğinde gerçekleştirdiği çalışmalarla hayat bulan yeni tasarımlar, Beymen Club’ın sosyal medya hesaplarında ve dijital dünyada yerini aldı.


Keşfetmenin, daha iyinin peşinden gitmenin Beymen Club’ın DNA’sında olduğunu belirten Beymen CMO’su Elif Göktaş, “Bunu bizim kadar iyi yapan birileri daha var; gençler. Beymen Club olarak gençlerin yaratıcılıklarına, cesaretine, yenilikçi ruhuna inanıyor; onları her zaman gönülden destekliyoruz. Beymen Club’ın yeni platformu Fines Art Club’ın ilk projesinde Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi öğrencilerinin kreatif ve özgün bakış açılarıyla yeniden yorumladığı Beymen Club’ın ikonik kazı şimdi en ilham verici haliyle bizlerle. Gençlerle renkli ve ilham veren yeni projelerde birlikte olmaya devam edeceğiz” dedi.
Comments


bottom of page