top of page

Bernhard H. Mayer, sürdürülebilirlik ve lüksü yeni koleksiyonunda buluşturdu


QNET, sürdürülebilir lüksün önemini vurguladı ve OMNI Koleksiyonu’nu saat severlere sundu. Bernhard H. Mayer tarafından tasarlanan bu özel koleksiyon, lüksü sürdürülebilirlikle buluşturdu.


Latince’de ‘her şey’ anlamına gelen ‘OMNI’ sadece QNET’te satışa Bernhard H. Mayer’in yeni saat koleksiyonuna adını veriyor. Koleksiyon, yüksek moda tasarımını ve dünya standartlarında geri dönüştürülmüş malzemeleri bir araya getirerek sürdürülebilirliği lüksle birleştiriyor. Koleksiyon, genç ve dinamik tarzıyla dikkat çekiyor.


OMNI Koleksiyonu, her saatin kendi hikayesini anlattığı bir dizi benzersiz tasarım sunuyor. Klasik ve çağdaş tasarım, geometrik şekiller, farklı rakam stilleriyle bir araya gelerek QNET OMNI saatlerin yüzünde buluşuyor.


Yüzde 85 geri dönüştürülebilir çelik kullanılıyor

Milenyum ve Z Kuşağı’na hitap eden OMNI koleksiyonu, sürdürülebilirliği savunuyor. Bernhard H. Mayer, her bir saat için yüzde 85 geri dönüştürülmüş paslanmaz çelik kullanıyor. Ayrıca OMNI saatlerinin kayışlarında geri dönüştürülmüş sıcaklığa dayanıklı Termoplastik Poliüretan (TPU) kullanılıyor. Silikon veya vulkanize kauçuk gibi alternatiflere kıyasla, TPU mükemmel yapısal dirence, geniş bir sıcaklık aralığına (-30 °C ile +70 °C arası) ve yüksek bir aşınma direncine sahip.


OMNI Koleksiyonu’na www.qnetturkiye.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Comentarios


bottom of page