top of page

Berfin Kaplan Albayrak, Saat&Saat’in Pazarlama ve Kurumsal İletişim Direktörü oldu“Türkiye’nin Saatçisi” mottosu ile dünyanın önde gelen saat ve takı markalarını kullanıcılar ile buluşturan Saat&Saat’te, “Pazarlama ve Kurumsal İletişim Direktörü“ görevine Berfin Kaplan Albayrak geldi. Saat&Saat’te 2023 yılından bu yana Pazarlama ve Kurumsal İletişim Müdürü görevini başarıyla yöneten Albayrak, yeni dönemde Pazarlama ve Kurumsal İletişim Direktörü göreviyle çalışmalarına devam edecek.

 

Berfin Kaplan Albayrak Kimdir?

Saat&Saat’in yeni Pazarlama ve Kurumsal İletişim Direktörü Berfin Kaplan Albayrak, Türkiye’de Uluslararası İlişkiler ve Polonya’da University of Silesia’da Siyaset Bilimi ve Gazetecilik bölümleri üzerine lisans eğitimi aldı. Albayrak yüksek lisans eğitimini İngiltere ve Fransa’da çift diplomalı programda tamamladı. Londra’da University of Greenwich’de Stratejik Pazarlama İletişimi, Poitiers’de ise Excelia Business School’da “Uluslararası Pazarlama İletişimi Stratejisi” üzerine yüksek lisans yaptı.

 

Yurt dışı eğitimi sırasında London School of Commerce’de Marketing&Sales alanında görev alarak kariyerine başlayan ve Türkiye’ye döndüğünde dünya genelinde önemli bir etkiye sahip olan en büyük medya ve reklam holdinglerinden biri olan WPP (MediaCom&GroupM) ile kariyerine devam eden Albayrak; medya ajansındayken bankacılık, perakende, otomotiv, beyaz eşya, elektronik, gıda, ilaç, petrol, restoran ve süpermarket zinciri firmaları için pazar araştırmaları ve tüketici analizleri süreçlerini yönetti. 11,5 yıllık pazarlama kariyeri boyunca sektöründe öncü medya, sağlık, finans, kozmetik, saat ve takı markalarının pazarlama stratejilerini ve iletişimlerini yöneten Berfin Kaplan Albayrak, Saat&Saat’teki Pazarlama ve Kurumsal İletişim Müdürlüğü görevinden terfi alarak Pazarlama ve Kurumsal İletişim Direktörü olarak çalışmalarına devam edecek.

 

Comments


bottom of page