top of page

Atasun Optik, yeni reklam filmini yayınladı


İyi görme ve iyi görünmeyi herkese ulaştırma misyonuyla hareket eden Atasun Optik, çözüm odaklı hizmet anlayışını yansıtan yeni kampanyasını hayata geçirdi. "Size Gözümüz Gibi Bakarız" söylemiyle yayınlanan kampanya, markanın kusursuz müşteri deneyimi odaklı bakış açısını ve hayatı kolaylaştıran hizmet anlayışını vurgulamayı amaçlıyor.


Kampanya filminde samimi, enerjik ve güler yüzlü bir Atasun Optik çalışanının anlatımıyla markanın hizmetleri aktarılıyor. Türkiye’nin dört bir yanında müşterilerine her zaman en iyi hizmeti sunmak için çalışan Atasun Optik çalışanlarından ilham alınarak hazırlanan reklam filminde, Atasun Optik çalışanı rolünde başarılı ve genç oyuncu Gizem Kala ekran karşısına geçiyor.


Reklam filminde bir çift, mağazada güneş gözlüğü seçimi yaparken; Atasun Optik'in müşterilere sunduğu iade ve değişim politikalarının sağladığı güven ve rahatlık vurgulanıyor. Başka bir müşteri mağazada istediği ürünü uygun fiyatla bulmanın mutluluğunu yaşarken; her bütçeye uygun, kaliteli ürünlerin bir araya geldiği vurgusu yapılıyor. Üniversite öğrencileri de filmde ön plana çıkarılıyor. Ailelerinden farklı şehirlerde olsalar da Atasun Optik'in, Türkiye’nin dört bir yanında onlarla olduğu ekranlara yansıyor.Künye:

Reklamveren: Atasun Optik Reklamveren Temsilcisi: Erdem Altay, Sema Şener, Büşra Güneş, Gaye Şengüler, Güniz Cenkçi, Esra Özkaya, Mehmet Onur Yazar, Beyza Sarıca Reklam Ajansı: Tribal Worldwide İstanbul

Yaratıcı Başkan: Arda Erdik

Ajans Başkan Yardımcısı: Başar Bellisan

Yaratıcı Yönetmen: Evren Doğrar, Ozan Aslan

Yaratıcı Grup Başkanı: Ömer Ceran, Ege Öztayfun

Yaratıcı Ekip: Ezgi Güneş, Atakan Aslan, Sena Büyüklüoğlu, Kadriye Özel, İklim Suaşan, Pirağa Karsan

Ajans Başkan Yardımcısı: Alp Gürsoy

Müşteri İlişkileri Direktörü: Pelin Önal

Müşteri İlişkileri:  Seçil Kök, Dilara Ergün, Aydan Kibar, Nazlı Polat, Yağmur Özdemir, Talin Gülük

Stratejik Planlama Direktörü: Ceren Şehitoğlu

Stratejik Planlama: Göktuğ Yurt, Mehmet Keçili

Ajans Yönetici Prodüktörü: Gülengül Soytürk

Ajans Yönetici Prodüktör Yardımcısı: Ümit Bak

Ajans Prodüktörü: Alper Öz

Prodüksiyon Şirketi: Anima İstanbul

Yönetmen: Engin Erden

Post Prodüksiyon Şirketi: Sinefekt

Müzik: Persenk Müzik

Fotoğraf: PPR İstanbul

コメント


bottom of page