top of page

Arçelik, A Milli Futbol Takımı’na destek filmini yayınladıArçelik markası, Euro 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası öncesi ana sponsoru olduğu A Milli Futbol Takımı’na kültürel değerlerin birleştirici gücü ve milli gurur temalı bir film ile destek vererek başarılar diledi. 


Milli Futbol Takımları Ana Sponsoru Arçelik markası, tüm Türkiye’yi Euro 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası heyecanına ortak olmaya davet etti. Yaklaşık 70 yıldır ülkemiz için değer yaratma hedefiyle teknolojiye, sanata, spora yatırım yapmaya devam eden Arçelik, Euro 2024 öncesi yayıma giren filminde ortak değerler etrafında toplanmanın önemine vurgu yaparak “Bizden bir tane daha yok, Milli Takım muadilin yok. A Milli Futbol Takımı’mız aşkına bir aradaysak eğer, bizden bir tane daha yok!” sözleriyle Milli Sporcularımıza destek mesaj verdi.

Arçelik’in 2024 Avrupa Şampiyonasına özel hazırladığı Milli Takım imaj filminin kreatifini Sportsnet Ajans, prodüksiyonunu Noise firması, yönetmenliğini ise Çağlar Mallı üstleniyor. Film, Türkiye’nin farklı noktalarında başlayan ve kültürel değerlerimizi ekranlara taşıyan farklı eylemlerin ortak bir payda olan milli takım heyecanı etrafında birleşmesini konu ediniyor. Türk kültürü ve değerlerini destekleyen görüntülere yer vererek milli duyguların altını çizen filme, Genco Ecer’in bestelediği “Benden Bir Tane Daha Yok” şarkısının uyarlaması eşlik ediyor. Künye:

Reklamveren: Arçelik

Reklamveren Temsilcileri: Mehmet Tüfekçi, Pelin Hekimoğlu, Özdem İkizer Yüken, Gözde Kirazlı Atilla, Kadir Çorluluoğlu, Sevinçnaz Erol, Berkay Çeteci, Dila Esen

Reklam Ajansı: Sportsnet Creative Agency

Müşteri İlişkileri Ekibi: Dilek Barut, Batuhan Celasin

Kreatif Ekip: Reklam Yazarı: Engin Kaya; Sanat Yönetmenleri: Ahmet Birinci, Eymen Çoruhlu, Melih Dinç

Strateji Ekibi: Gözde Karabay, Yusuf Bekericioğlu

Prodüksiyon Şirketi: Noise Film

Yönetmen: Çağlar Mallı

Prodüktör: Ceyhun Sevil

DOP: Emre Tanyıldız

Müzik: Jingle Jungle 

Comments


bottom of page