BrandMap 2015 yılının başından itibaren, iş dünyası marka yönetimi alanında bilgi paylaşımını (marka deneyimi, işveren markası, marka trendleri konuları başta olmak üzere) sağlamak amacıyla oluşmuş bir “iş dünyası bilgi paylaşım ve marka yönetimi platformu”dur. 

BrandMap, platformun oluşturduğu bilgileri internet üzerinde sosyal medyada bilgi kartları, seminerleri, eğitimleri ve dergisi ile paylaşmaktadır. 
 

BrandMap iş dünyasıyla farklı konularda akademik ve reel sektör içeriği paylaşan, sorulara yanıt arayan, üründen markaya, pazarlama iletişiminden marka iletişimi ve marka deneyimine doğru dönüşümün sözcüsü olma yolunda ilerleyen bir yayın. Aylık periyodlarla yayınlanan BrandMap, Aralık-Ocak ve Temmuz-Ağustos aylarında tek yayın olarak raflarda yerini almaktadır. BrandMap tüm seçkin kitapevlerinde, iş ağırlıklı otellerde, anlaşmalı havalimanı salonlarında ve özel mekanlarda hedef kitlesi ile buluşuyor.
 

BrandMap pazarlama, marka, marka iletişimi, marka deneyimi, işletme yönetimi ve insan kaynakları yöneticileri, akademisyenler, KOBİ yöneticileri ve marka-pazarlama-yönetim konularına ilgi duyan tüm okurlara sesleniyor.

HAKKIMIZDA

BrandMap ekibinin geçtiğimiz yıllar

gerçekleştirdiği dergiler

 

Ara Sıra

Grafik Tasarım

Therma 

The Brand Age

The Gate

Marketing Vision

Medilog

HomeTextile

BrandMap 

1/15

DERGİLER