top of page

BİZ.

BRANDMAP.

Marka ve pazarlama dünyasının bilgiyi paylaşma "derdi" olan bir kısım uzmanı 2015 yılında, "iş dünyası marka yönetimi ve bilgi paylaşım platformu" olarak, Brandmap çatısı altında yola çıktı. 

 

Brandmap marka, yönetim, araştırma, pazarlama, iletişim, trend analizi, dijital platformlar gibi temel iş dünyası konularında yorum-makale yazabilen 50'den fazla yazar, 40'tan fazla marka yöneticisi ve yine aynı sayıda akademik uzman ile çalışmalarını sürdürmektedir.

 

Bu yazar içeriği ile Türkiye'nin geleceği olan markalara doğru bir yol haritası oluşturmalarına destek olmayı arzulamaktadır. 

 

Brandmap bilgi paylaşım aracı olarak, dergi, seminerler, tüm platformlara yaydığı infografikler, üniversitelerle-ticaret odaları-sanayi odaları ile gerçekleştirdiği panel-sohbetlerle, özel eğitim ve ağ toplantıları ile hareket etmektedir. 

Bu yıl ilkini gerçekleştireceğimiz "KOLEKTİF SOSYAL", "BRANDCAMP" ve pandemi öncesi başlayıp ara verdiğimiz "BRANDMAP FORUM" etkinliklerimiz ve yarışmamız ile iş dünyasına dokunma noktalarımızı artıracağız. 

 

Branmdap bir platform. Kâr amacı olmayan bir yapı olan Brandmap, tüm etkinliklerden elde ettiği geliri, çalışanlarına ve yine yeni etkinlikler gerçekleştirme yolunda kullanmaktadır. 

TASARIM ve İÇERİK İÇİN NOT:

Sayfalarımızda kullandığımız konuya özel çekilen ve çizilen fotoğraf ve illüstrasyonları Bülent Fidan ve telifi ödenerek diğer tasarımcılardan sağlıyoruz. Kullandığımız videolar pexels.com sitesinden onlara destek vererek kullanmayı tercih ediyoruz. Merak edenler için diğer görselleri Getty Image, Shutter Stock ve iStock sitelerinden sağlıyoruz. 

Kullandığımız fontlar site programında yer alan Avenir ve Popins fontlarıdır. 

Platform olarak yazarlarımıza telif ödemiyor, elde edilen geliri diğer etkinlikler ve üniversite seminerleri için harcıyoruz.

Kurumlara yaptığımız infografik uygulamalarına kurumlar tarafından ödenen gelir, tasarımcı ve yayın tarafından paylaşılmaktadır. 

KATKIDA BULUNANLAR.

BrandSuite İstanbul,

Webtorn,

Diyalog Araştırma

CurioCity,

The Others,

Zenna Danışmanlık, 

88 Keys Institute,

REPMAN,

Trapez Danışmanlık,

Benchmark,

MiA Araştırma,

Lobby Phygital/Network,

Sherpa,

Gamfed Türkiye,

Marka Konseyi  

KÜNYE.

Brandmap dergi ve internet künyesi:

Genel Yayın Yönetmeni (Sorumlu) 

İmtiyaz Sahibi

Bülent Fidan     

bulent.fidan@brandmap.com.tr

Genel Koordinatör

Aytuğ Akşahin

Hakemli Yayın Koordinatör

Prof. Dr. Çisil Sohodol

Yazı İşleri Müdürü

(Tüm haber ve basın toplantıları)

Tuğçe Gülırmak

tugce.gulirmak@brandmap.com.tr

Yayın Tasarımı

Hakan Dağ

Marka Danışmanı

Prof. Dr. Uğur Batı

Yayın Koordinatörü

Esra Baykal 

esra.baykal@brandmap.com.tr

Ekonomi Editörü

Fikri Türkel 

fikri.turkel@brandmap.com.tr

Yayın Danışmanı

Sonay Ertekin Gülüm

Araştırma Editörü

Nuran Aksu

Teknoloji İçerik Editörü

​Tufan Dağtekin 

Marka Vekili

Sema Gümüş​

HAKEMLİ 
YAYIN.

Brandmap Dergikitap projemiz, 2023 yılında ulusal bir hakemli dergi olma yolunda adımını attı. 7 yıldır araştırmalara dayalı ve bilimsel temele yatkın olarak makale yayınlama sürecimizde şimdi bir aşama daha kaydediyoruz.

Bahçeşehir Üniversitesi'nin Değerli Öğretim Üyelerinden Prof. Dr. Çisil Sohodol başkanlığında ilerleyen bu projemizde yer alacak olan Değerli Öğretim Üyelerimizi sizlerle yakında paylaşacağız. Akademik dünyamızla da iletişimimizi yine çok yakında Sohodol Hocamızın daveti ile başlatmış olacağız. 
 

Katkılarınıza şimdiden teşekkür ediyoruz. 

YAZARLAR ve KATKIDA BULUNAN KİŞİLER.

Ali Gökçe Ertan, Asude Alkaylı, Aytuğ Akşahin, Berna Özdemirkan, Bora Özsoy, Burcu Kuzucu, Bülent Fidan, Can Yücel, Deniz Merve Ersoy Pınar, Engin Baran, Ercan Altuğ Yılmaz, Fadile Paksoy, Fatmanur Erdoğan, Gülfidan Barış, Hakan Senbir, İlkay Yücer, İpek Özgüden Özen, Kemal Sezer, Laura Ries, Martin Roll, Mary Atkins, Mete Yurtsever, Muhterem İlgüner, Murat Mercan, Nuran Aksu, Nuray Akmeriç, Nilüfer Gürtekin Yalçınkaya, Paul Garrison, Rengin Küçükerdoğan, Salim Kadıbeşegil, Sema Gümüş, Serdar Keskin, Selçuk Tuzcuoğlu, Serhan Ok, Sibel Erentay, Sonay Ertekin Gülüm, Tamer Pekdinçer, Tufan Dağtekin, Tuğçe Gülırmak, Uğur Batı, Uğur Nalbantoğlu, Uğur Ünal, Volkan Ekin, Yavuz Odabaşı, Yavuz Borazan, Yılmaz Pirli ve daha pek çok önemli uzman.

bottom of page